Aktuality

Přejeme všem našim pacientům pěkný podzim

Plný sluníčka a hlavně každý den bez úrazu. Pokud by přeci jen něco bolelo, jsme tady pro vás.

Tým Osteo Klouby Klinik

Přejeme všem našim pacientům pěkné jaro

Plné sluníčka a hlavně každý den bez úrazu. Pokud by přeci jen něco bolelo, jsme tady pro vás.

Tým Osteo Klouby Klinik

Krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí v novém roce

Naše ordinace je ve dnech 21.12. do 7.1. uzavřena. Přejeme vám všem příjemné prožití vánočních svátků, hlavně pohodu, lásku a zdraví a celý nový rok přejeme vše nej nej a bez úrazů!

7 Years of Successful Patient Treatment
Osteo Klouby Klinik Prague

Doctor Dalibor Zeman from Prague Osteo Klouby Clinic has been using the EOT®II system since February 2011. More than 500 patients have been treated with the EOT®II method. As he himself says, “There is nothing better than a satisfied patient, and the EOT®II method brings us satisfied patients.”
The most effective combination for the treatment of osteoarthritis, tennis elbow, aching arm, or Achilles tendon has been a combination of EOT®II and shock wave application over many years of practice.
Prague Osteo Klouby Clinic has an international clientele from Russian athletes to American sportsmen. In their day-to-day practice, however, they bring pain relieve for classical patients with a very professional approach.

Read more on Orthokine official website.

Metoda Orthokine v OSTEO

Osteo Klouby Klinik patří mezi 4 certifikovaná pracoviště v České Republice, která tuto metodu nabízejí. Rádi vám poradíme, zda je pro vás tato metoda vhodná. Přijďte se přesvědčit nebo více informací najdete také na www.lecbaorthokin.cz

Máme facebook

Nyní nás najdete i na facebookových stránkách, kde se dozvíte více o našich aktivitách, novinkách apod. Staňte se našimi fanoušky. Stačí kliknout sem.

Nepodceňujte prevenci

Krásných dnů už asi bude pomálu a blíží se nám doba podzimních pošmourných dnů, už se i trošku ochladilo…myslete na svoje zdraví a hlavně na prevenci. Ideální jsou jako prevence chřipkových onemocnění, ale nejen těch infúze vitamínu C. Díky nim dostanete do těla vyšší koncentraci vitaminu C. Jsou tedy ideální jako prevence nachlazení, ale také napomáhají tvorbě kolagenu, fungují také jako podpůrná léčba například artritidy, nádorových onemocnění či alergií.

Tak neváhejte a zastavte se u nás.

Kolagenové injekce

Každý týden se vám snažíme představit nějakou neinvazivní metodu léčby, kterou vám můžeme na naší klinice nabídnout. Tentokrát to budou GUNA MD injekce. Obsahují kolagen, který pomáhá odstranit bolest a zlepšit pohyblivost pohybového ústrojí včetně kloubů.
Zmírňují poškození způsobená stárnutím, nesprávným držením těla, poraněními či úrazy.
Vždy je lepší lékaře nepotřebovat, ale kdyby vás přeci jenom něco trápilo, zastavte se u nás na klinice….

Krásný Nový rok

Léčba Orthokinem

Už jste určitě na našich stránkách četli o metodě Orthokin. Zajímá vás více informací? Na jakém principu funguje? Jaké jsou výhody a kdy je vhodné tuto léčbu použít? Zkuste se podívat také na stránky www.lecbaorthokin.cz.

Lucie Bílá u nás na klinice!

Lucie Bílá potřebuje být pro svou práci fit a proto péči o své zdraví nepodceňuje. Chodí k nám na vitaminové infuze, tak neváhejte a navštivte nás také! Těšíme se na vás.

Nové stránky

Dnes jsme pro vás spustili  zcela nové webové stránky. Budeme rádi za vaše reakce.

Pište, prosím, na email: marketa@23agency.cz, rádi je upravíme k vaší spokojenosti.

…když chcete pro své klouby to nejlepší

Trápí vás bolesti kloubů, jste po úrazu?

Nově na naší klinice aplikujeme Synolis VA.

Synolis VA vám zajistí elasticitu a viskozitu vašeho kloubu, chrání ho před poškozením a poskytuje rychlou a intenzivní úlevu.

Dopřejte si vitaminovou bombu!

Potřebnou denní dávku vitamínu C lze dodat organismu běžným způsobem – zdravou a vyváženou stravou či potravinovými doplňky. Nicméně pro správné fungování lidského těla je zapotřebí 2 – 3 g vitamínu C denně. Takovou dávku nezvládneme dodat tělu přirozeně, zkuste tak infuzi vitaminu C, kterou vám na naší klinice rádi poskytneme. Funguje jako prevence řady onemocnění, pomáhá při únavovém syndromu, napomáhá tvorbě kolagenu, při léčbě bolesti a zánětu kloubů.

Objednejte se k nám